רן גוראון מונה לתפקיד מנכ"ל בזק

גוראון כיהן בין היתר בתפקיד משנה למנכ"ל וסמנכ"ל השיווק של בזק, מנכ"ל פלאפון ובהמשך מנכ"ל שלוש החברות פלאפון, yes ובזק בינלאומי

רן גוראון מונה לתפקיד מנכ"ל בזק

קרדיט: רמי זרנגר

יו"ר קבוצת בזק, גיל שרון, הודיע היום על מינויו של רן גוראון, לתפקיד מנכ"ל בזק, זאת לאחר שדירקטוריון החברה אישר את המינוי. גוראון יחליף את מנכ"ל בזק היוצא, דודו מזרחי, שהודיע לאחרונה על פרישתו מהחברה. גוראון ייכנס לתפקיד במהלך חודש יוני. 

לגוראון ניסיון של כ-25 שנה בשוק התקשורת, והוא ממלא תפקידי ניהול בכירים בקבוצת בזק החל משנת 2006, בין היתר בתפקיד משנה למנכ"ל וסמנכ"ל השיווק של בזק, מנכ"ל פלאפון ובהמשך מנכ"ל שלוש החברות פלאפון, yes ובזק בינלאומי.

בעקבות המינוי מסר שרון, "רן מנהל בהצלחה את פעילות החברות הבנות בקבוצה כבר כ-6 שנים, ועתה הוא חוזר לבזק קווי כדי להוביל את החברה לאתגרים המשמעותיים העומדים לפניה בשנים הקרובות. רן הוא מנהל בעל רקורד הצלחות מרשים, ובעל היכרות עמוקה וארוכת שנים עם קבוצת בזק.

בתפקידו הקודם רן התמודד עם אתגר חסר תקדים שכולל ניהול של שלוש חברות במקביל, בשוק מאוד תחרותי, והוביל להישגים עסקיים מצוינים בחברות הבנות. אני משוכנע שרן ימשיך את מגמת הצמיחה שדודו הוביל ויצעיד את בזק לעוד שיאים והצלחות".

עוד הוסיף שרון, "דודו מותיר אחריו חברה מעולה המציגה תוצאות מצוינות. אני מודה לו על תקופת העבודה המשותפת, ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית".

גוראון מסר בעקבות המינוי, "אחרי שש שנים מאתגרות ומוצלחות בחברות הבנות, אני חוזר לבזק בשמחה רבה ובהתרגשות לקראת האתגרים העומדים לפנינו. בשנים האחרונות בזק המשיכה לפרוץ קדימה, ותחת הנהלה מצוינת השיקה את הסיבים האופטיים וחוללה מהפיכה של ממש במדינת ישראל. ״

אולי יעניין אותך גם