מיקרוסופט ישראל תפתח 5 מרכזי פיתוח חדשים, תגייס 2500 עובדים נוספים

מיכל ברוורמן-בלומנשטיק, מנכ״לית החברה, מסרה כי הדבר מעיד ״על החשיבות העצומה שמיקרוסופט מייחסת לפעילות הפיתוח שלה בישראל ולאמון הנדיר שלה בטאלנט הישראלי״

מיקרוסופט ישראל תפתח 5 מרכזי פיתוח חדשים, תגייס 2500 עובדים נוספים

הקמפוס החדש של מיקרוסופט בהרצליה. צילום: עמית גרון

מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח הודיעה על כוונתה להכפיל את מספר עובדיה בארבע השנים הקרובות – מכ-2,000 כיום ל-4,500. בימים אלו פועלת החברה לגייס באופן מיידי מאות עובדות ועובדים חדשים למגוון משרות חדשות, החל מתפקידי ניהול בתחומי הפיתוח ועד למשרות סטודנט. לאור הזינוק הצפוי במספר העובדים, מיקרוסופט תפתח בשנים הקרובות חמישה מרכזי פיתוח חדשים בישראל.

החברה תקים קמפוס חדש בתל אביב שיתפרס על פני 25 אלף מ"ר ויאכלס יותר מ-1,000 עובדים וכן מרכז חדש בהרצליה שיאכלס מספר דומה של עובדים, הצפוי להיבנות בסמוך לקמפוס המתקדם שפתחה החברה בעיר לפני כשנה. בנוסף, שני מרכזי פיתוח חדשים ייפתחו בשנה הבאה בירושלים ובבאר שבע, במטרה להתרחב גיאוגרפית ולמשוך לשורות החברה עובדים מהפריפריה ומאוכלוסיות בתת-ייצוג בתעשיית ההייטק, דוגמת הציבור החרדי והציבור הערבי-ישראלי.

מיקומו של האתר החמישי טרם נקבע והוא יוחלט בעתיד הקרוב, תוך התחשבות ברצון החברה להנגיש את העבודה בה לאוכלוסיות מגוונות ולאפשר לעובדים המעדיפים לעבוד מהמשרד לצמצם את זמן הנסיעה אליו מביתם.

מיקרוסופט בחנה את השפעות מודל העבודה ההיברידי שלה על עובדיה, ומהממצאים עולה כי עובדי החברה רוצים לחלק את זמן עבודתם בין עבודה מרחוק לעבודה מהמשרד. עוד עלה מהממצאים, כי יכולת העובדים לבחור ולשלב בין האפשרויות השונות מובילה לשביעות רצון גבוהה יותר ולגמישות ארגונית.

מיכל ברוורמן-בלומנשטיק, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח: "הקמת מרכזי הפיתוח החדשים של מיקרוסופט בישראל והתוכניות לגייס אלפי עובדים, מעידים על החשיבות העצומה שמיקרוסופט מייחסת לפעילות הפיתוח שלה בישראל ולאמון הנדיר שלה בטאלנט הישראלי. מרכזי הפיתוח החדשים יסייעו לנו להמשיך לצמוח, לגייס לשורותינו את האנשים המוכשרים ביותר ולבנות את טכנולוגיות המחר.

״אנו רוצים שמיקרוסופט תהיה בית אפשרי לכל מועמד ומועמדת מתאימים בכל רחבי הארץ, ולכן אני שמחה במיוחד על שאנו מגיעים לראשונה לירושלים ולבאר שבע. במיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח קיימות כ-30 קבוצות מוצר שונות המובילות חלק ניכר ממוצרי הליבה של מיקרוסופט העולמית, ושותפות לפיתוח וייצור טכנולוגיות מתקדמות במגוון תחומים כגון אבטחת מידע, ענן, Big Data, בריאות דיגיטלית, נהיגה אוטונומית, בינה עסקית ומכשירי Surface".

בשנה שעברה פתחה מיקרוסופט את קמפוס הדגל, הירוק והנגיש של החברה בהרצליה פיתוח ששטחו 46 אלף מ"ר. זהו בניין המשרדים הראשון בישראל שזכה בהסמכת Fitwel בדירוג הגבוה ביותר (3 כוכבים), המתמקד ביצירת סביבת עבודה בריאה. זהו גם הבניין הראשון בישראל שזכה לתקן LEED V4 GOLD פנים וחוץ - דירוג בינלאומי להסמכת מבנים כברי-קיימא וסביבתיים.

אולי יעניין אותך גם

צילום: דוברות המרכז הרפואי הלל יפה

נמשכת מתקפת הכופרה על בית החולים הלל יפה

גם היום תימשך הפעילות המצומצמת. מנהל בית החולים: ״מצדיע לכל הגורמים שהתגייסו״. ראש מערך הסייבר במהלך פסגה עולמית של הבית הלבן: ״אנחנו עכשיו באמצע הניסיון לפתור את זה, זה לא נראה טוב כרגע״. טרם נחשפו מניעי התוקפים