הלווית הענק בירושלים: המשטרה פשטה את הרגל 

הלווית הענק בעקבות פטירתו של הרב סולובייצ'יק, ראש ישיבת בריסק מהזרם הליטאי, כללה אלפי נוכחים. המשטרה לא נראתה באזור. דעה

מפכ"ל המשטרה. צילום: משטרת ישראל

אחרי כמעט שנה של מגיפת הקורונה, הדרג הפוליטי והמשטרה נכשלו , יחד , במניעת המגיפה. בעוד המשטרה מטפלת איפה ש"קל" לה, כאשר זה מגיע לעולם החרדי, המפכ"ל החדש הראה שהוא מתקפל מול ראש הממשלה. 

לאור צילומי ההלוויה היום (א), עצמאות הדרג המקצועי בתחום ביטחון הפנים מקבלת ציון נכשל. מדובר בהלווית הגרמ"ד זצוק"ל בירושלים (ראש ישיבת בריסק). המשטרה טוענת שטיפול בהלוויה היה מוביל ל"שפיכות דמים". והקורונה לא הורגת? אז למה אנחנו בסגר? למה בתי החולים קורסים מתפוסת יתר? לפי המספרים של משרד הבריאות, הנגיף הורג כ-4000 איש בשנה.

לפי אתר הכיכר, משטרת ירושלים לא הגיעה לאזור. "הרב סולובייצ'יק היה ראש ישיבת בריסק מהזרם הליטאי. מסע הלוויה, בהשתתפות אלפים, יצא מביתו ברחוב עלי הכהן, לעבר הר המנוחות בגבעת שאול. בינתיים, משטרת ירושלים לא נראית באופק, ובשטח כלל לא מתקיימת אכיפה של הנחיות הקורונה שמופרות – האלפים מצטופפים ומתקהלים, בניגוד להגבלות הסגר", כותבים בפרסום. 

לצפייה בהלוויה

 

אולי יעניין אותך גם

דניס הופמן, Dell Technologies. צילום: באדיבות החברה

חברת Dell טכנולוגיות חודרת לתחום הטלקום

תבנה רשתות תקשורת 5G למפעילים. פתרונות התשתית והשירותים החדשים יאפשרו לספקי התקשורת לפרוס ולנהל באופן אוטומטי אלפי מכשירי קצה, רשת ואחסון על פני מספר מיקומים