שת"פ ישראלי-הודי לפיתוח וייצור חימוש משוטט

חברת UVISION החלה בשיתוף פעולה עם חברה הודית לייצור ושיווק דגמים של חימוש משוטט של החברה הישראלית בהודו

שת"פ ישראלי-הודי לפיתוח וייצור חימוש משוטט

צילום: באדיבות חברת UVISION

חברת UVISION הישראלית, המפתחת ומייצרת חימושים משוטטים, משתפת פעולה עם חברה הודית בייצור ושיווק מוצריה בהודו. השת"פ יוכרז רשמית בתערוכת DEFEXPO שתתקיים בהודו בין 5 ל-8 בפברואר.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

החברה הישראלית אומרים כי בעקבות שיתוף הפעולה היא מחזקת את נוכחותה בהודו. שיתוף הפעולה הוא עם החברה ההודית ADITYA PRECITECH, המייצרת ומשווקת  כטמ"מים תוקפים משוטטים, שייקראו PALM HERO (חימוש תקיפה משוטט מדויק).

HERO היא סדרת החימושים המשוטטים של יוויז'ן. לשם ביצוע השת"פ הוקמה חברה הודית-ישראלית בשם AVISION, שתפעל עבור מגזרי ה-DEFENSE והצבא בהודו.

המנכ"ל ההודי של חברת AVISION, אניל ידאב, אמר כי השותפות היא צעד חשוב לקראת שדרוג הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום של חמושים משוטטים. "אנו מקווים לייצר את כל סדרות המוצרים והם יוצעו לצבא ההודי ולארגונים ביטחוניים כמענה לאיומים, ועם מינימום נזק סביבתי", אמר ידאב.

בתערוכה בהודו יציגו החברות מישראל ומהודו את החימושים המשוטטים - דגמי PALM HERO 30,  PALM HERO 400, PALM HERO 120 וכן סימולטור ייחודי  המשמש לאימון והדרכה של מפעילי חימושים משוטטים.

הכתבות הכי נקראות באתר:

ראש אמ"ן על תוכנית המאה: "תשפיע על המרחב הפלסטיני והערבי"

הרמטכ"ל כוכבי החליט להאריך את כהונת מפקד חיל הים

השר יובל שטייניץ בסייברטק: "גילינו מתקפה נגד תחנת כוח"

איסוף מודיעין ממרחקים: המל"ט HERON MK II נחשף לראשונה

הגנה על שדות תעופה: מערכת נגד רחפנים הודגמה בהצלחה

אולי יעניין אותך גם

IRNA

שיחות הגרעין יתחדשו בקטאר

בהודעה נאמר כי ראש צוות איראן לשיחות הגרעין עלי בוגארי קאני יוצא לדוחה | השליח האמריקני המיוחד רוברט מאליי יגיע גם הוא לקטאר