האם חברת DJI נכנסת לתחום צילום באמצעות כרב"מ?

פרסום באתר זר, חושף כי החברה הסינית רשמה שני פטנטים חדשים לשני מוצרי כרב"מ

 
האם חברת DJI נכנסת לתחום צילום באמצעות כרב"מ?

רחפן של חברת DJI. צילום: AP

אחרי שכבשה את תחום הרחפנים בעולם, חברת DJI רשמה פטנט על רכב שטח קטן עם מצלמה מיוצבת, כך על פי אתר Dronedj. "פטנטים חדשים שפורסמו על ידי DJI מתארים שני מוצרים חדשים שיכולים להגיע בשנת 2020. הפטנטים החדשים כוללים מה שנראה כמכונית נשלטת מרחוק המיועדת לשאת גימבל ומצלמה הדומה ל-Freefly TERO. הפטנט האחר נראה כמו גימבל בכלוב, אולי גרסה קטנה יותר של ה- DJI Ronin 2", נכתב בפרסום.

ביטחון בכל מקום: בואו לעקוב אחרינו באינסטגרםבפייסבוק ובטוויטר

"הפטנטים הופיעו במערכת הפטנטים הסינית ב-10 בדצמבר 2019. שניהם הגיעו יחד עם שמות. שם הפטנט לרכב המצלמה הוא Vehicle והשם לגימבל הוא Handheld PTZ Device", נכתב עוד בפרסום.

על פי הדיווח, המכונית של DJI נראית כמו רכב על שלט עם ארבעה גלגלים, שיכולים להסתובב 360 מעלות, לתמרון ושליטה טובים יותר. נראה שהוא נע באמצעות סוללה הדומה לזו של ה-DJI Matrice. הגלגלים מופרדים מקטע המצלמה עם זרועות שיכולות לנוע למעלה ולמטה, מה שמפחית את התנועה במצלמה. המצלמה המצורפת נראית ממשפחת Zenmuse. ניתן להתאים את גובה מכונית המצלמה כך שתתאים יותר למהירויות שונות. המצלמה עצמה נראית נשלפת, מה שעשוי לאפשר החלפה בין פלטפורמות.

הכתבות הכי נקראות באתר:

באניות לנמל אשדוד: מסוקי "יסעור" הובאו לישראל

קידום מכירות איראני: התעשיות האמריקניות פורחות

כוונות ימיות: תכניות הענק של טורקיה בזירת הים

סוריה: "ישראל ביצעה ירי טילים לשטחנו"

דיווח: ארה"ב הצליחה ליירט תדרים של S-400

אולי יעניין אותך גם

Photo credit: Ariel Hermoni/Ministry of Defense 

פרשנות | ישראל אינה יכולה להכיל סבב לחימה בעזה כל שנה 

בעבר, ישראל יצאה לסבב לחימה בעזה כל 3-4 שנים. עם זאת, ארגוני הטרור שינו אסטרטגיה בשנתיים האחרונות וקושרים את כל הזירות יחד. כך מעצר שגרתי ביו״ש הופך, לאחר מספר ימים, למלחמה בעזה בהפרש של שנה מהקודמת