אלביט חושפת: מטע"ד אלקטרו-אופטי חדש לאיסוף מודיעין בטנקים וכלי רק"ם 

המטע"ד הוצג בתערוכת יורוסאטורי כשהוא מותקן על רכב בלתי מאוייש | במטע"ד פועלת בינה מלאכותית ווידיאו לזיהוי מטרות ומיונן, וידיאו מגלה תנועה ויכולת עיבוד

אלביט חושפת: מטע"ד אלקטרו-אופטי חדש לאיסוף מודיעין בטנקים וכלי רק"ם 

תמונה: אלביט 

אלביט מערכות חשפה בתערוכת יורוסאטורי מטע"ד אלקטרו-אופטי חדש לאיסוף מודיעין ולרכישת מטרות. המטע"ד COPAS-L מיוחד לטנקים ולכלי רק"ם והוא דגם ממוזער של מערכת פנורמית של אלביט מערכות שכבר מותקנת על כלי רכב בעולם. 

המטע"ד הוצג בתערוכת יורוסאטורי כשהוא מותקן על רכב בלתי מאוייש (UGV). המטע"ד מיוצב, כולל מערכת אינפרה-אדום גל בינוני או אינפרה-אדום גל קצר, מצלמת יום HD, מד-טווח לייזר, מכשיר עקיבה אוטומטי אחר מטרות הפועל ברדיוס של 360 מעלות.

במטע"ד פועלת בינה מלאכותית ווידיאו לזיהוי מטרות ומיונן, וידיאו מגלה תנועה ויכולת עיבוד. המטע"ד יכול להשתלב באמצעי שו"ב. משקלו 40 ק"ג בלבד, והוא מיועד בעיקר לפלטפורמות קלות כמו כלי רכב טקטיים וגם ספינות שטח. המטע"ד יכול לפעול עצמאית או להשתלב עם תחנת נשק  בצריח הפלטפורמה. 
 

אולי יעניין אותך גם

קרדיט: דוברות משרד התקשורת

הבנק העולמי: כל עלייה של 1% בלבד בשימוש בתשתיות תקשורת נייחות, מגדילה את תוצר המדינה ב -0.08%

סגן נשיא הבנק העולמי ריקרדו פוליטי נפגש אתמול (ב') עם שר התקשורת יועז הנדל והציג לו מחקר בינלאומי העוסק בתרומה של תשתיות תקשורת לשיפור מנועי הצמיחה והכלכלה