טהרן הציעה שיחות גרעין בבריסל. באיחוד האירופי נגמרת הסבלנות

סוכנות רויטרס מדווחת כי דיפלומטים מערביים מביעים דאגה מהרכב צוות השיחות האיראני כפי שקבע הנשיא החדש, הידוע כמתנגד אדוק למערב

טהרן הציעה שיחות גרעין בבריסל. באיחוד האירופי נגמרת הסבלנות

IRNA

חרף הודעת איראן על כוונה לחדש את שיחות וינה, הודיע האיחוד האירופי כי אין סיכוי רציני לחדש את שיחות הגרעין עם איראן מחוץ למסגרת שיחות וינה, והכוונה לאפשרות שיחות בבריסל.

הממונה על יחסי החוץ של האיחוד ז'וזף בורל אמר כי איראן עדיין איננה מוכנה לשוב לשיחות וינה. היתה הצעה לקיים שיחות בבריסל, בירת האיחוד האירופי, כדי לדון במסמכי הסכם הגרעין, אך בורל הבהיר כי "אין שום דבר קונקרטי בנושא שיחות בווינה או בבריסל בסוף השבוע וכי הזמן איננו פועל לטובתה של איראן".

סוכנות רויטרס מדווחת כי דיפלומטים מערביים מביעים דאגה מהרכב צוות השיחות האיראני כפי שקבע הנשיא החדש, הידוע כמתנגד אדוק למערב. לדבריהם טהרן רוצה להרוויח זמן, ולכן העלתה הצעה חדשה לניהול שיחות בבריסל.

דוברת משרד החוץ הצרפתי אן קלייר לז'אנדר אמרה כי לצרפת לא ידוע דבר על אפשרות של שיחות בבריסל, ואפילו אם תתקיים שם פגישה, היא לא תהיה במקום חידוש שיחות וינה.  
 

אולי יעניין אותך גם

מייסדי ארמיס, יבגני דירדוב ונדיר יזרעאל. צילומים: אלעד מלכה

ארמיס מגייסת 300 מיליון דולר לפי שווי של 3.4 מיליארד דולר

גיוס זה מתבצע שמונה חודשים לאחר גיוס קודם, בשווי של 2 מיליארד דול. כל הכסף ייכנס לקופת החברה, שמתכננת לרכוש חברות חדשניות בתחומי פעילותה, להרחיב את מערכי השיווק והמכירות ולהגדיל בשנה את מספר העובדים