נערך טקס עובדי צה"ל מצטייני רמטכ"ל

הרמטכ״ל כוכבי שיבח את המצטיינים וציין את תרומתם הרבה לצה״ל בכל הזירות, מעזה ועד איראן - ודרך המלחמה בנגיף הקורונה. ״אתם לא עם מדים, אבל עם הרבה ירוק בלב״

צילום: דובר צה״ל

טקס עובדי צה"ל מצטייני ראש המטה הכללי לשנת התש״ף התקיים היום (ב׳) במחנה "רבין", במעמד ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, וחברי פורום המטה הכללי. בטקס הוענקו תעודות הצטיינות לעובדי צה"ל מיחידות צה"ל השונות, על תרומתם הבולטת ביחידותיהם ועל היותם דוגמה ומופת בצה"ל.

הרמטכ״ל כוכבי שיבח את המצטיינים ופיאר את תרומתם תוך שימוש בדוגמא של יממה עמוסה אחת בצה״ל, שהתרחשה ביום א׳ בשבוע שעבר. ״במהלך יממה זו נורתה רקטה מעזה, שכיפת ברזל מאתרת ומיירטת, כוח של יחידת מגלן ברמת הגולן מסכל חוליה של ארבעה מחבלים בשליחות איראנית, חיל האוויר תוקף ברצועת עזה בעקבות ירי רקטה ולמחרת בבוקר כל חברי פורום המטה הכללי והכוחות הרלוונטיים נועדו לחיתוך מצב בנושא המתיחות ששוררת בגבול הצפון.

באותו זמן המאמצים נמשכו ביהודה ושומרון, בים, בחזית המודיעינית, ובמאמצים לוגיסטיים, ולא עוברות כמה שעות והנה אנחנו באישור תכניות להקמת המפקדה לקטיעת שרשראות ההדבקה עבור עם ישראל ומדינת ישראל. כמה שעות לאחר מכן הערב יורד ואנחנו שוב תוקפים, הפעם בסוריה״, דברי כוכבי. ״זהו צה״ל שבמהותו ובמעשיו מגן על הגבולות, חוסם פיגועים באוויר, בים וביבשה, עובד בכל הזירות עם קצינים, נגדים, חיילים - ואזרחים עובדי צה״ל. אמנם אתם לא עם מדים אבל עם הרבה ירוק - בלב, ברוח ובתוצאות״.

אולי יעניין אותך גם

The agreements were signed at the defence ministry in Tbilisi and unveiled on Friday. Screenshot from Ministry of Defence of Georgia video - agenda.ge

בחצר האחורית של פוטין: רפאל חתמה על עסקת תחזוקה מחודשת למערכת הספיידר עם גיאורגיה

רפאל תספק תחזוקה למערכת הספיידר שרכשה גיאורגיה לפני מספר שנים. היקף העסקה מוערך ב-12 מליוני דולרים