תיעוד: מסתערבים סיכלו הברחת סמים בגבול מצרים

כוח מסתערבים של משטרת ישראל שביצע מארב בגבול הבחין בניסיון ההברחה, והצליח לסכל העברת 300 ק"ג סמים ממצרים לשטח ישראל

מתוך סיכול העברת הסמים בגבול מצרים. צילום: משטרת ישראל

מסתערבי משמר הגבול של משטרת ישראל סיכלו הלילה (ה') הברחת סמים בגזרת חטיבת פארן שבגבול ישראל מצרים, והביאו לתפיסת כ- 300 ק"ג סמים. בנוסף, הצליח הכוח להחרים שני ג'יפים ששימשו את המבריחים.

הכוח תצפת על האזור כמה שעות במהלך הלילה במסגרת מארב, במהלך הפעילות ובסיוע כוחות חטיבת פארן, הבחינו הלוחמים בשלושה כלי רכב ישראליים שהגיעו לגדר הגבול ובעשרות חשודים מצדו המצרי של הגבול, שהשליכו חבילות שהכילו על פי החשד סמים.

למרות הניסיון של החשודים הישראלים להעמיס על גבי הרכבים את הסמים ולהימלט מהמקום, הצליחו הלוחמים לסכל את ההברחה, תוך שימוש באמצעים מיוחדים. כוח המסתערבים תפס במקום 18 חבילות שהכילו כ- 300 ק"ג סמים מסוג קנאביס וחשיש.

הסמים שנתפסו בגבול מצרים. צילום: משטרת ישראל

מפקד יחידת המסתערבים של מג"ב התייחס לסיכול עסקת העברת הסמים, ואמר: "הפעילות בגבול ישראל מצרים מחייבת אותנו לעבודה ממושכת, מסוערבת ובתנאי מזג אוויר קשים. הלוחמים המנוסים והמקצועיים, יחד עם האמצעים המיוחדים העומדים היום לרשותנו הם שמביאים לסיכול ההברחות בגזרת הגבול".

אולי יעניין אותך גם

מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני וז'ני רוזנשטיין, ניצולת שואה בת 84. קרדיט – ויקטור לוי

יום השואה הבינלאומי: זיכרון השואה מגיע לעמק הסיליקון

בכירים רבים מעמק הסיליקון, ביניהם מנכ"לית Youtube, מייסד Whatsapp, סמנכ"לית התפעול של פייסבוק ואחרים יציינו את יום השואה הבינלאומי דרך 'זיכרון בסלון' ומייצג אמנות